Inzerce a spolupráce

by admin

Co pro vás můžeme udělat

Bannerová reklama

Využijte naší návštěvnosti, umístěte si bannerovou reklamu a oslovte návštěvníky webu pobytnasumave.cz. Pro bližší informace nás kontaktujte na telefonu: 607 987 380 nebo e-mailu: spoluprace@pobytnasumave.cz.

PR články

Chcete publikovat PR článek na našem webu pobytnasumave.cz? Článek vám publikujeme a pokud nemáte článek připravený, rádi vám ho s našim copywriterem připravíme, navrhneme a po vašem odsouhlasení publikujeme.

Správa sociálních sítí

Staráme se o vaše sociální sítě na Facebooku a Instagramu. Plánujeme a vytváříme pravidelný obsah k publikaci včetně grafických a video podkladů, komunikujeme s vašimi zákazníky a řešíme jejich podněty. Zkrátka, udržujeme sociální profily aktuální a aktivní.

Webové stránky a prezentace

Vytváříme a spravujeme vaše online prezentace na míru. Tvoříme od jednoduchých micro sites a landing pages, přes klasické webové stránky a portfolia až po e-shopy, webové aplikace a napojení na další služby.
Více informací na: creativoo.cz.

Prezentační materiály

Malujeme a navrhujeme prezentační materiály od vizitek, přes propagační materiály až po webové stránky. Působíme v oblasti digitální i tiskové prezentace. Soustředíme se zejména na dosažení identické prezentaci, která posílí vaší značku a řekne (prodá) přesně to, co má.

Reklamní kampaně

Vytváříme, navrhujeme, analyzujeme a spravujeme kampaně v prostředí Google Ads, Seznam Sklik, Facebook a Instagram, včetně auditu stávajících kampaní. Navrhujeme kampaně pro optimální výkon. Záleží už jen na vás, zda potřebujete akvizici, budování značky nebo prodej produktu/služby.


Pojďme se spojit

Zaujaly vás naše služby a chtěli byste s námi navázat spolupráci? Napište nám zprávu a my se co nejdříve ozveme zpět.