Penzion Na Podlesí

by Aleš Vilánek
542 zobrazení

Zabalit kufr a vyrazit na Šumavu. Naplánovat trasu si můžete přímo na Penzion Na Podlesí. Na penzion narazíte v obci Javorník. A kdo již navštívil Javorník ví, že odtud je vidět velká část Pošumaví a Šumavy. 

Penzion Na Podlesí

Proč u tohoto penzionu zastavit? Má výbornou polohu. Z penzionu a jeho zahrady je nádherný výhled na Boubín. Co by kamenem dohodil od penzionu narazíte i na Klostermannovu rozhlednu, která je postavena na stejnojmenném vrcholu Javorník ve výšce 1067 m n. m. O kousek níže  pod rozhlednou se nachází kaple sv. Antonína Poduánského a malý ski areál pro lyžařské zážitky. Pro náročnější lyžaře poslouží 10 km vzdálený Ski areál Zadov, kde mimo jiné začínají pravidelně upravované a značené běžkařské trasy.  Okolí je protkané jak cyklostezkami tak různými okruhy pro pěší turistiku.

Dětské hřiště a ohniště s krásným výhledem na podhůří Šumavy

Nudit se zde rozhodně nebudete. Každý den vašeho pobytu budete mít možnost prozkoumat jiné okolí.  Pro klidnou četbu knihy můžete využít zahradu, a nebo krytou terasu s výhledem.

V komfortně zařízených pokojích se vám bude spát jako v bavlnce. Stravovat se budete moci v útulné  restauraci s příjemnou obsluhou a nakonec si večer ještě odpočinete ve wellness centru. Penzion Na Podlesí je vhodný pro každého, kdo má rád přírodu – rodiny s dětmi, skupiny, ale i pro nadšené jednotlivce.

Z Penzionu Na Podlesí je krásný výhled na Boubín

Celý objekt je nekuřácký a své vozy zaparkujete hned u penzionu. Penzion Na Podlesí si můžete vybrat i pro svoji svatbu, oslavu výročí nebo různé teambuiildingy. 

Můžete navštívit i restauraci při cestě na šumavský výlet

Kontakty Penzion Na Podlesí

Více informací a rezervace naleznete na stránkách www.napodlesi.cz  a na sociálních sítí @penzionnapodlesi (Facebook, Instagram)