Penzion Splněný sen

by Aleš Vilánek
581 zobrazení

Najít klidné místo pro svoji dovolenou v přírodě, v penzionu, který disponuje nadstandardním vybavením pro relaxaci, by mohlo být obtížné. To ale neplatí pro Šumavu v blízkosti Strašína, kde se nachází penzion Splněný sen.  Penzion obklopují louky a i když je hned u hlavní cesty vedoucí na Javorník, hluku se zde bát nemusíte. Provoz je zde minimální a ten jeden traktor a pár aut téměř nebudete vnímat.

Terasa s výhledem do okolí

Penzion Splněný sen nese tento název oprávněně. Součástí je velká zahrada s krytým bazénem a hřištěm s výhledem na strašínký kostel. To je jen zlomek toho, co zde můžete čekat. Ještě musíme zmínit, že strašínský kostel je v noci osvícen a rázem tu máme i romantický výhled či příležitost pro pozdní večerní procházku. Navštívit můžete i Strašínskou jeskyni anebo si domluvit vyjížďky na koni v sousedství. Všechny tyto zážitky máte k dispozici v okolí penzionu.

Velká zahrada s hřištěm a výhledem na strašínský kostel

Kdo popojede i o kousek dál autem, má možnost vyrazit na Javorník. Cestou se nesmíte zapomenout zastavit u Měsíčního kamene. Tento kámen, vyzařující energii, najdete kousek před Javorníkem 50 m od cesty. Před příchodem ke kameni si určitě přečtěte informační tabuli. Jelikož strana s okem vám sílu dává a užší strana vám sílu odebírá.  Jakmile se nabijete energií, pokračujte dále na Javorník, kde si užijete daleké výhledy z Klostermannovi rozhledny nebo od kaple sv. Antonína Poduánského. A pokud pojedete dále směrem k Zadovu, dostanete se do místního Ski areálu Zadov

Penzion Splněný sen má na zahradě krytý bazén

Další možností, kam vyrazit autem nebo na kole, je hrad Kašperk a výhledové místo Pustý Hrádek hned nad ním. A takto můžeme zmiňovat další a další místa, která jsou v blízkosti penzionu Splněný sen. Dovolenou si zde užijete naplno.Vychutnáte si zde pohodlí penzionu a klidnou zahradu s velkým využitím popřípadě multifunkční vnitřní prostory při nepříznivém počasí pro potřeby školení, cvičení, her a další.  A vzhledem k dokončování rekonstrukce se v brzké době můžete těšit i na wellnes. Tento penzion je prostě splněný sen na Šumavě.

Bar – Penzion Splněný sen

Kontakty Penzion Splněný sen

Informace o dostupnosti penzionu a další fotografie naleznete na webových stránkách www.penzionsplnenysen.cz a na sociálních sítí @penzionsplnenysen (Facebook)

Útulné pokoje
Multifunkční hřiště pod penzionem

Mapa