Penzion U Zpěváků

by admin
487 zobrazení

Zazpívat si U Zpěváků taky můžete… Penzion, který se nachází v samém středu Nových Hutí, si oblíbíte. Jeho perfektní uspořádání a dojem jsou vskutku téměř dokonalé. Parkujeme hned před penzionem a jdeme prozkoumat restauraci, která je jeho součástí. Interiér působí příjemným dojmem. S majiteli se předháníme s poznatky o šumavských místech v okolí. 

Součásti penzionu je zahrada

Penzion U Zpěváků nebudete muset nějak zvlášť hledat, najdete ho hned vedle kostela. Auto lze zaparkovat u penzionu. Pak už se jen ubytovat a můžete plánovat výlety do okolní přírody. Určitě dostanete tipy na nedalekou Chalupskou slať, Přilbu, nebo naší oblíbenou Zlatou studnu, jež byla v historii sklářskou osadou. V zimních měsících si na své přijdou i lyžaři. Přímo v obci se nachází ski areál s kilometrovou nenáročnou sjezdovkou, která je ideální pro začínající lyžaře. Náročnější lyžaře pak dopraví skibus ze zastávky u penzionu do nedalekého Ski areálu Zadov. Pro běžkaře jsou zase pravidelně upravované trasy vedoucí okolo obce. Nenáročný terén okolí ocení převážně rodiny s dětmi, školy v přírodě, ale užijete si zde i firemní teambuilding. 

Večery lze strávit v klubovně

Ať je teplo nebo zima, na Šumavě je vždy prima. Tady to platí přesně. Výhledy z penzionu na probouzející se ranní louky vás hned nabudí energií a zanechají nezapomenutelné vzpomínky. Z penzionu U Zpěváků se budete vracet odpočinutí a nabití energií.

Příjemný interiér
Penzion U Zpěváků – terasa

Kontakty Penzion U Zpěváků

Informace o dostupnosti penzionu a další fotografie naleznete na webových stránkách www.uzpevaku.cz a na sociálních sítí @uzpevaku (Facebook)