Račovská chalupa

by admin
615 zobrazení

Kvalitní a stylové ubytování na Šumavě to je Račovská chalupa na venkově u obce Račov v nadmořské výšce 710 m. n. m. Místo je obklopeno lesy, tudíž si na své přijdou ti, kteří hledají klid, šumění lesů a vláhu letních luk. Přírodní bohatsví v okolí nadchne nejednoho houbaře, turistu, cyklistu, ale i rodinu s dětmi. Zvláště zde návštěvníci ocení vybavenost přilehlé zahrady s pergolou a hřištěm na míčové hry. V neposlední řadě si užijete svůj odpočinek na terase, kde za letních večerů poznáte kouzlo šumavské přírody.

Na své si přijdou i vyznavači zimních radovánek v prostoru našeho soukromého vleku (180m) s mírným svahem. Nejenže zde potrénují nejmenší lyžaři, ale spoustu legrace zažijete i na snowtubingu, který naleznete na chalupě.

Náročnější lyžaři pak ocení nedaleký Ski areál Zadov, který disponuje sedmi sjezdovkami lehké až střední obtížnosti se čtyřsedadlovou lanovkou. Využít lze i vyhlášené šumavské běžkařské trasy, kde za ideálních podmínek upraví přes 85km. Pokud hledáte příjemné ubytování na Šumavě, určitě nepřehlédněte tuto chalupu v Račově.

Kontakty Račovská chalupa

Informace o dostupnosti chalupy a další fotografie naleznete na webových stránkách www.racovskachalupa.cz a na sociálních sítí @racovskachalupa (Facebook, Instagram)

Součástí chalupy je zahrada s pergolou
Ubytování na Šumavě to je Račovská chalupa
Příjemný interiér