Penzion Baurů Dvůr

by admin
454 zobrazení

Na šumavském venkově, statku. I tak by se dalo podat ubytování v penzionu Baurů dvůr. Ale nebojte, nečeká vás dennodení krmení dobytka, či přehazování hnoje vidlemi. Naopak tady poznáte tu šumavskou pohodu a krásu venkova. Odpočinek tak nabere úplně jiný ráz a penzion Baurů Dvůr si tak zamilujete.

Relaxovat můžete i u malého rybníčku vedle statku

Sama okolní příroda nabídne mnoho aktivit s dětmi od pěší turistiky až po ty cyklistické či lyžařské. V zimě vám nedaleký Ski areál Zadov se svojí rozhlednou z bývalého skokanského můstku, připraví upravené sjezdovky a běžecké trasy. V létě budete vybírat s cyklistických okruhů případně z poznávacích pěších tras. Za zmínku stojí nedaleká Naučná stezka Churáňov vedoucí přes Klostermannovy skály a Zlatou Studnu. A kousek to budete mít i na Chalupskou či Jezerní slať.

Penzion Baurů Dvůr v celé své kráse

Statek z 19. století vám poskytne klidný odpočinek a relaxaci. Děti si užijí stezku se skřítkem Fousáčem. Stezka začíná u rybníčku vedle statku a vede přes les nad Baurovým Dvorem. Je plná úkolů a zábavy nejen pro nejmenší. Útulné pokoje, jídelna s krbem, venkovní posezení a travnaté hřiště to vše na vás čeká. Nekuřácký penzion v samém srdci Šumavy je tím pravým odpočinkem nejen pro rodiny s dětmi.

Dovolenou si zde jistě užijete

Kontakty Penzion Baurů Dvůr

Informace o dostupnosti penzionu a další fotografie naleznete na webových stránkách www.baurudvur.cz a na sociálních sítí @penzionbaurudvur (Facebook, Instagram).